Audioriver zaczął już sprzedaż kolekcjonerskich karnetów!

0
852

Kilka słów od Audioriver…

Ogłaszamy datę i start sprzedaży karnetów

Przez dziewięć lat robiliśmy to dopiero w styczniu, ale tym razem postanowiliśmy się nieco pospieszyć i już teraz ogłosić datę przyszłorocznej edycji oraz start sprzedaży biletów. Audioriver 2015 odbędzie się w dniach 24-26 lipca, a z okazji jubileuszu, po raz pierwszy w historii dostępne są specjalne, kolekcjonerskie karnety.

Zaczynamy wcześniej niż zwykle z kilku powodów, ale wszystkie one wiążą się z faktem, że w przyszłym roku obchodzimy nasze 10. urodziny. Po pierwsze, będziemy mieć dużo więcej do zakomunikowania – dotyczy to zarówno liczby gwiazd, jak i aktywności wokół festiwalu. Karty odsłaniać będziemy stopniowo, ale już teraz możemy zdradzić, że Audioriver Sun/Day będzie miał nie jedną, a dwie sceny, a to znaczy, że na wydarzeniu usłyszymy drugi najważniejszy gatunek reprezentowany na festiwalu, czyli drum & bass. Po drugie, w związku z jubileuszem chcieliśmy stworzyć specjalną edycję biletów i pomyśleliśmy, że część z Was mogłaby zechcieć podarować bliskim osobom taki karnet na nadchodzące święta.

Czym charakteryzują się te wejściówki? Papier o wysokiej gramaturze i kolorowy projekt zdecydowanie odróżni je od tradycyjnych kartoników czy biletów domowych, jakie dotychczas były w sprzedaży. Co jednak bardzo ważne – karnety kolekcjonerskie można dostać wyłącznie online w naszym sklepie i tylko przy zamówieniu kurierem lub pocztą. W salonach Empik dostępne są tylko tradycyjne wejściówki.

Bilety kolekcjonerskie, poza kosztem przesyłki, są w takiej samej cenie jak pozostałe karnety. Dwudniowe wejściówki na piątkowe i sobotnie koncerty na plaży dostępne są do 22 lutego w cenie 160 zł. Kolejne pule to 190 zł do 10 maja, 220 zł do 19 lipca i finalnie 250 zł. Bilety jednodniowe w cenie 140 zł pojawią się w sprzedaży 20 lipca. Z kolei wejściówki trzydniowe dostaniemy do 22 lutego za 210 zł, ale w tym przypadku jest prawdopodobieństwo, że cena już nie wzrośnie, bo wszystkie bilety rozejdą się jeszcze przed startem drugiej puli. Ostatnio 1500 karnetów obejmujących Sun/Day sprzedało się zaledwie w ciągu doby. Tym razem, ze względu na zmianę lokalizacji, takich wejściówek będzie ponad dwa razy tyle, ale przy 25-tysięcznej publiczności festiwalu to wciąż niezbyt wiele i radzimy się spieszyć z zakupem. Tak, jak poprzednio, miejsce odbywania się trzeciego dnia festiwalu zostanie ujawnione później.

 

Kup teraz 3 DNIOWY KARNET! KLIKNIJ!

eBilet -logo2

 

Kup teraz 2 DNIOWY KARNET! KLIKNIJ!

eBilet -logo2

Więcej na audioriver.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here