Dash Berlin na Sylwestra w Warszawie!

0
617

Jedną z gwiazd tegorocznej imprezy sylwestrowej w Warszawie będzie holenderski przedstawiciel sceny klubowej Dash Berlin. Artysta wytwórni Armada Music, wystąpi obok tak znanych marek jak Hey, Artur Rojek, Budka Suflera czy Jason Derulo.

Pochodzący z Hagi projekt Dash Berlin tworzy dwóch producentów muzycznych Sebastiaan Molijn i Eelke Kalberg oraz DJ Jeffrey Sutorius. Wszyscy mają olbrzymie doświadczenie w branży muzycznej, chociaż kiedyś działali zupełnie osobno. Sebastiaan i Elke w latach 90-tych stali za sterami innego znanego dance’owego projektu pod nazwą Alice Deejay. Po zakończeniu działalności grupy rozpoczęli kariery solowe, obecnie odpowiadają w Dash Berlin wyłącznie za aspekt muzyczny. W 2006 roku dołączył do nich DJ Jeffrey Sutorius, który reprezentuje zespół w mediach i występuje na imprezach. Jest znany z bardzo żywiołowej interakcji z publicznością. W 2011 roku Dash Berlin został sklasyfikowany na 8 miejscu listy najpopularniejszych DJ’ów na świecie.

image012 (1)

 

Mają na swoim koncie 3 studyjne albumy, ostatni pt. „We Are (Part 1)” ukazał się w tym roku. To oni stworzyli takie hity jak „Till The Sky Falls Down”, „Man On The Run”, „Waiting”, „Better Half Of Me”, „Earth Hour” czy „Disarm Yourself”. Są autorami serii kompilacji pt. „United Destination”, a także prowadzą własny label pod nazwą Aropa Records, który należy do rodziny Armada Music, holenderskiej wytwórni Armina Van Buurena. Występ w Warszawie będzie już kolejną wizytą Dash Berlin w Polsce, ale również i najdłuższą. Set Jeffreya uświetni pokaz fajerwerków, a potem ten niezwykle popularny artysta będzie odpowiadał za oprawę muzyczną do samego końca imprezy. Serdecznie zapraszamy 31 grudnia na Błonie Stadionu Narodowego w Warszawie!

Dash Berlin - We Are (Part 1) (front)

 

ALBUM W SPRZEDAŻY!

 

KLIKNIJ ABY OBEJRZEĆ:

 

Zapraszamy wszystkich!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here