Debiutancki album Jochena Millera!

0
828

Jochen Miller – Fearless

 

Uniwersalny producent, który świetnie wyczuwa trendy i potrafi się do nich szybko przystosować. Na początku promował disco, potem techno, niedawno był gwiazdą muzyki trance, a dziś wydaje album progressive house. Przed Wami Jochen Miller.

Pod pseudonimem Jochen Miller ukrywa się holenderski DJ i producent muzyczny Jochen Van Der Steijn. W wieku 16 lat zaczął szlifować swoje umiejętności w dyskotece należącej do ojca, a dwa lata później był już rezydentem znanego klubu Zino w Tilburgu. Niedługo potem wygrał mistrzostwa miksowania na festiwalu Dance Valley. Jednak największy rozgłos przyniosła mu wydana w 2008 roku, autorska produkcja pt. „Lost Connection”, która otrzymała wsparcie od czołowych DJ’ów na świecie.

Na swoim koncie ma kilkadziesiąt singli, dwie kompilacje i ponad 100 remiksów, ale dopiero po 15 latach na scenie zdecydował się na wydanie debiutanckiego albumu, który nosi tytuł „Fearless”. W jego skład wchodzi 8 utworów, utrzymanych w klimacie progressive house. Od promującego singla „A Million Pieces”, po energetyczne instrumentale „Atomic”, „Turn It Up” i „Beatbox” czy melodyjne ”Slow Down” i „Thousand Days”, z udziałem utalentowanych wokalistów. Każda z umieszczonych tu kompozycji prezentuje nieograniczoną kreatywność Jochena Millera, a także jego wizję tego jak powinna brzmieć muzyka taneczna.

image006

 

Tracklista:

  1. A Million Pieces (feat. Hansen Tomas)
  2. We Are (feat. Robin Valo)
  3. Atomic
  4. Fearless (feat. Chris Hordijk)
  5. Turn It Up
  6. Slow Down (feat. Simone Nijssen)
  7. Beatbox
  8. A Thousand Days (feat. S-House)

 

 

Brzmi obiecująco, a jeśli Wam się podoba, to zapraszamy do sklepów – JEST JUŻ W SPRZEDAŻY!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here