Glassesboys supportem przed Thirty Seconds to Mars!

0
676

Glassesboys wystąpią jako support przed koncertem Thirty Seconds to Mars w ERGO ARENIE. Duet DJ zagra w Trójmieście na specjalne życzenie amerykańskiego zespołu.

 

 

 

Glassesboys to nadzieja muzyki elektronicznej. Na polskim rynku muzycznym zaistneli po raz pierwszy w połowie 2012 roku. Coraz prężniej działający duet muzyków jako pierwszy w Polsce otrzymał możliwość podpisania kontraktu z popularnym brandem, wytwórnią EMI Music. Ważnym wydarzeniem była także produkcja debiutanckiego klipu, który osiągnął w pierwszych dwóch miesiącach prawie 700.000 wyświetleń oraz do którego singiel uplasował się na 6 miejscu Airplay w gatunku Pop/Dance/Club.

 

https://www.youtube.com/watch?v=2vUQXDwD0RI

 

Glassesboys jako jedni z nielicznych polskich artystów tworzyli z takimi sławami jak: Snoop Dogg, Fat Joe czy też Flava Flav. Ich drugi album wydany przedpremierowo w Japonii nakładem Tower Records poza wyżej wymieninymi nazwiskami zawiera remiksy wykonane dla Pitbulla i Nayer`a.

Glassesboys są również autorami cyklu imprez Everybody Loves Glasses, które odbywają się w całej Polsce. Przez 20 edycji zgromadziły one ponad 20.000 fanów muzyki klubowej.

Utwory duetu są również regularnie grane na Ibizie, która uchodzi za światową stolicę szaleństwa i rozrywki.
– Co ciekawe, w swojej krótkiej karierze remiksowali już także zespół Thirty Seconds to Mars. Ich występ w ERGO ARENIE powinien potrwać około pół godziny, więc na pewno zdążą pokazać próbkę swoich możliwości – wyjaśnia Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu w hali położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu.

Glassesboys wystąpią jako support przed koncertem Thirty Seconds to Mars w ERGO ARENIE już 4 maja. Cały czas można nabywać ostatnie bilety na to wydarzenie. Sprzedaż jest prowadzona za pośrednictwem stron:  eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here