HIT! Studniówka Live ZS nr 1 Techno maski rękawiczki 2015!

0
2091

Hej,

 

Jak widać pomysł znowu górą! Pompa na Studniówce? Tego jeszcze nie grali, a najlepszymi recenzjami są wpisy pod samym filmikiem:

„Nie dziwi że blokowali za 4 razem poszło ALE!!! Pumpingland czegoś takiego nie było w sieci. Materiał MEGA HOT no nie ma takiej temperatury do określenia po prostu SZAŁŁŁ!!!. Proponuję oglądać z innym podkładem(odsłuchem) muzycznym, bo tak był montowany: od 2:00 min. teledysku włączamy magnessvol4 ( lub Sasha Lopez feat Radio Killer – Perfect Day ) słuchamy go 2:50 min. następnie włączamy: Remady & Manu-L – Holidays Mix. Miłego oglądania ;)”

Studniówka lepiej niż tradycyjna w 100%.
A Młodzieży szkolnej również należy się szacunek i odrobinę studniówkowego szaleństwa. Jak ktoś się czuje za staro na takie zabawy i filmy niech nie ogląda 😉 Pozdrawiam maruderów, studniówka pokierowana przez takie osoby i nie przygotowana we współpracy z młodzieżą na bank będzie drętwa i będzie klęską programową. Nie zapominajmy że to Ich bal i święto i to Oni mają wspominać przez całe życie tę jedyna noc Studniówkową a nie jakiś tam bankiet emerytów, na to będą mieli czas. Życzę dużo zdrowia.
„wystrzałowo zajebiście udana stunioweczka poprostu marzenie śliczne dziewczęta pozdrawiam 😉 ^^ :P”
A oto i filmik z tej zwariowanej Studniówki:

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here