Kolekcja hitów Armina Van Buurena

0
788

Armin Van Buuren – Armin Anthems (Ultimate Singles Collected)

Sophie Ellis-Bextor, Ray Wilson, Sharon Den Alel, Chris Jones, Nadia Ali, Miri Ben-Ari czy Trevor Guthrie. Te wszystkie gwiazdy znajdziecie na specjalnym wydawnictwie Armina Van Buurena, którego tracklistę wyłoniło głosowanie fanów.

Muzyczny fenomen z Holandii, którego utwory całkowicie zmieniły postrzeganie sceny klubowej. To w dużej mierze dzięki niemu muzyka trance zyskała tak wielką popularność na całym globie. Ile to już osób po raz pierwszy zetknęło się z tym gatunkiem słuchając „Blue Fear”, „Communication”, „Shivers” czy „Serenity”, nie wspominając o światowych przebojach „In And Out Of Love” czy „Not Giving Up On Love”. Sam singiel z Sharon Den Adel doczekał się prawie 150 milionów odtworzeń na YouTube, stając się jednocześnie najczęściej granym klubowym teledyskiem w tym serwisie. To Armin Van Buuren założył wytwórnię Armada Music, największego obecnie wydawcę muzyki elektronicznej na świecie i to dla niego w każdy czwartek miliony słuchaczy z całego globu łączą się z audycją „A State Of Trance”. Studyjne albumy Armina z miejsca stają się bestsellerami, również w Polsce gdzie dwa ostatnie autorskie krążki „Mirage” i „Intense” pokryły się złotem. Pięć razy wybierany najpopularniejszym DJ’em na świecie, czego nie dokonał jeszcze nikt inny. Armin Van Buuren to nie tylko doskonały DJ i producent, to przede wszystkim skromny, normalny człowiek, który jak nikt inny uwielbia, ceni i rozumie swoich fanów i zrobi wszystko aby ich uszczęśliwić.

Po ponad dekadzie na rynku muzycznym, nadszedł doskonały moment aby podsumować dotychczasowe dokonania Holendra. Jednak nie będzie to zwykły album „Best Of”. Przez kilka tygodni fani Armina mieli do dyspozycji specjalną stronę, na której mogli oddawać głosy na ich zdaniem najlepsze kompozycje z całej dyskografii Van Buurena. Efektem jest tracklista złożona z 20 utworów, które otrzymały największe wsparcie. Album „Armin Anthems (Ultimate Singles Collected)” to unikalne wydawnictwo dla fanów, stworzone przez nich samych! Perfekcyjny sposób na udany prezent nie tylko dla każdego wielbiciela twórczości Armina Van Buurena, ale również tych którzy cenią muzykę elektroniczną na najwyższym światowym poziomie.

Tracklista:
01. This Is What It Feels Like (feat. Trevor Guthrie)
02. In And Out Of Love (feat. Sharon Den Adel)
03. Not Giving Up On Love (feat. Sophie Ellis-Bextor)
04. Ping Pong
05. Blue Fear
06. Drowning (feat. Laura V.) (Avicii Radio Edit)
07. Burned With Desire (feat. Justine Suissa) (Rising Star Radio Edit)
08. Hystereo
09. We Are Here To Make Some Noise
10. Communication
11. Shivers (feat. Susana)
12. Intense (feat. Miri Ben-Ari)
13. Feels So Good (feat. Nadia Ali)
14. Love You More (feat. Racoon)
15. Alone (feat. Lauren Evans)
16. Yet Another Day (feat. Ray Wilson)
17. Serenity (feat. Jan Vayne)
18. Going Wrong (with DJ Shah feat. Chris Jones) (Armin Van Buuren’s Radio Edit)
19. Save My Night
20. Sail

PREMIERA: 02.12.2014

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here