MARCO SAVILLE in CONCERT 09.05.2015 | DIAMOND KLUB [Relacja 4clubbers.tv]

0
1418

Na ten powrót czekaliśmy wiele lat!! Marco Saville (ex DJ ALEX) wieloletni rezydent wtedy jednego z najlepszych klubów w Wielkopolsce PAKA KARPICKO!! Wlasnie On wraz ze swoim teamem: Dziubee Drummer – percussion section, Natalia Łuszczak – vocal oraz Mad Mike – guitar fire show w przygotowanym evencie klubowym wystąpią w DIAMOND w najbliższą sobote!!! Oj bedzie sie działo!!!

11150794_843622575744915_2274980615702972655_n

http://www.diamond-klub.pl/

Jeszcze kilka słów z BIOGRAFII Marco:

MARCO SAVILLE – Od najmłodszych lat związany z muzyką, pierwotnie po przez taniec. Od roku 1991 do roku 1997 najpierw tancerz później również instruktor tańca nowoczesnego. Wraz z zespołem Beat Streat zwiedził niemal całą Polskę, warsztaty taneczne, pokazy i zawody. Ciężki trening i wysoki poziom zafundował mu drugie miejsce wraz z zespołem na mistrzostwach polski w Cieszynie. Kolejny krok w jego karierze to zarażenie się DJką, dzięki czemu w 2002 roku został rezydentem ówcześnie jednego z najlepszych klubów w wielkopolsce – klubu Paka. Marco Saville jest także pomysłodawcą i realizatorem takich imprez jak Tunel Techno i DJ’s Ring. W przeciągu kilku lat zagrał z takimi DJami jak Moguai, CJ Stone, Steve Murano, E-Craig i wielu innymi, a tak że z najlepszymi DJami polskiej sceny muzycznej. Odwiedził wiele klubów w całej Polsce. Od 2005 roku tworzy oprawę muzyczną do większości zawodów Strong Man, od roku 2006 oficjalnie gra dla Yamacha Polska i BMW Sikora. W roku 2007 pokazał się na ElectroCity i na prestiżowym festiwalu FSSiU w Międzyzdrojach. Na początku 2008 roku będzie można usłyszeć go na Tunel Carnival w katowickim Spodku, co ma związek ze stałą współpracą z agencją Soundtrade. Rok 2007 otwiera kolejne drzwi, tym razem w stronę
produkcji. Znany dotychczas jako DJ AleX, od roku 2008 występuje pod nowym pseudonimem artystyczny Marco Saville. Tym samym wraz z Most-Wanted-Men’em tworzy formacje ManyFace. Niesamowite porozumienie muzyczne pomiędzy nimi przekłada się na tworzenie własnych produkcji i setów muzycznych, które są bardzo energetyczne i zarazem taneczne. Grają sety, w których na żywo remixują swoje produkcje za pomocą instrumentów midi i tradycyjnej konsolety, co tworzy niesamowite show. Zawsze długo zapamiętywani przez klubowiczów i stawiający bardzo wysoko poprzeczkę innym DJom i producentom.

 

SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY – BĘDZIEMY TAM Z WAMI CAŁĄ NASZĄ MOCĄ!

Ps. Pamiętacie naszą ostatnią relację z DIAMOND KLUB? Wspominajmy:

 

Zapraszamy!

www.4clubbers.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here