Paris Hilton zagra w Polsce DJ seta?!

0
1154

Ciekawostka miesiąca? Jedna z najlepiej opłacanych „didżejek” świata (didżeje płci męskiej też w tej kategorii nie mają szans) wielkimi krokami zbliża się do naszego kraju. 

Jak podaje łódzkie wydanie Gazeta.pl jeszcze przed końcem lutego będziemy mieli do czynienia z pierwszym, historycznym setem Paris Hilton na polskiej ziemi. Uważana za żywy i pulsujący symbol degrengolady show businessu, w którym każdy bogaty celebryta może w ramach kaprysu stać się nagle pisarzem czy – jak w tym przypadku – didżejem, uświetni swoją obecnością „największą imprezę modową Europy Środkowej”.

 

ph-m_1534982a

Choć przecież gdyby ktoś się bliżej w temacie nie orientował, mógłby ją potraktować – po prostu i zgodnie z prawdą – jako modelkę, przy okazji będącą wziętym rezydentem kultowego klubu Amnesia na Ibizie. Tak czy inaczej fakt pozostaje faktem – „gościem specjalnym pokazów będzie Paris Hilton, która dodatkowo wystąpi jako DJ podczas after party w pierwszym dniu trwania imprezy”. I tego nam już nikt nie zabierze. Ktoś się wybiera? 😉

 

 

 

źródło: ftb.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here