PAROV STELAR BAND (15.10 Kraków / 20.10 Warszawa)

0
730
Parov Stelar Band przyjedzie do Polski z dwoma koncertami. Odbędą się one 15 października w Krakowie w Teatrze Łaźnia i 20 października na warszawskim Torwarze.

Parov Stelar to austriacki producent i muzyk Marcus Füreder. Uwagę świata przyciągnął świetnym debiutanckim albumem „Rough Cuts” (2004). Jego muzyka jest doskonałym przykładem kontynuacji trip-hopu, dziś ewoluującego w stronę lounge i downtempo, pełnego ciepłych, stylowych elektronicznych brzmień. Muzyka artysty w znacznej mierze opiera się jednak na naturalnych brzmieniach m.in. trąbki, kontrabasu czy fortepianu. Jego nagrania znane są z takich kompilacji jak „Hotel Costes”, „Many Ray” czy „Stress Free”, a Polsce chociażby ze składanek z cyklu „Pinacolada”. Ostatnie wydawnictwo muzyka to nagrany pod szyldem Parov Stelar Trio minialbum „The Invisible Girl”, świetnie przyjęty przez prasę na całym świecie. W tym roku ukazał się także przebojowy singiel „Clap Your Heads”.

Poprzednie koncerty zespołu w Polsce pokazały jak olbrzymi potencjał drzemie w ich chwytliwych, a przy tym wyrafinowanych utworach i jak doskonale sprawdzają się one w wersji na żywo.

Bilety Warszawa: https://4clubbers.ebilet.pl/bilety.php?id=87758

Bilety Kraków: https://4clubbers.ebilet.pl/bilety.php?id=87757

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here