Sunrise Festival 2015: Steve Aoki główną gwiazdą festiwalu!

0
911
Sunrise Festival odbędzie się między 24 a 26 lipca w Kołobrzegu. Główną gwiazdą festiwalu będzie amerykański showman Steve Aoki. Obok niego będą również R3hab, Nervo, Fedde le Grand, Oliver Heldens i inni. Bilety są dostępne sprzedaży.

 

Steve Aoki słynie z niezwykle efektownych występów i energetycznych dźwięków. Jego utwory to połączenie electro house z elementami dubstepu i progressive. Do największych przebojów Aokiego możemy zaliczyć chociażby niesamowity remiks Kida Cudiego „Pursuit of Happiness”, który stał się nieoficjalnym hymnem filmu „Project X” wyprodukowanego przez Warner Bros.

Na Sunrise Festival usłyszymy również czołówkę gwiazd „EDM” na świecie. Będą niezwykle popularne siostry Nervo, nadchodząca gwiazda holenderska Oliver Heldens oraz R3hab, Fedde le Grand, Sander van Doorn i wielu innych.

Bilety na festiwal można zakupić na oficjalnej stronie organizatora www.Bilety.SunriseFestival.pl. Aktualne ceny standardowych biletów to piątek – 119 zł, sobotę – 139zł i niedzielę – 90zł.

źródło: onet.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here