Trzeci studyjny album Above & Beyond!

0
476

Above & Beyond – We Are All We Need

 

Nazywani są prekursorami i muzycznymi geniuszami, a każde ich studyjne wydawnictwo zawsze jest mega wydarzeniem na scenie klubowej. Po kilku latach pracy w studio, brytyjskie trio Above & Beyond prezentuje swój nowy album pod tytułem „We Are All We Need”.

fwf

Pierwszy singiel wydali w 2002 roku, nakładem swojego labela Anjunabeats. Od tamtej pory ich popularność rośnie niewiarygodnie szybko, a kolejne produkcje jak „No One On Earth”, „Air For Life”, „Home” czy „Can’t Sleep” zdobyły szczyty list przebojów. Obecnie są jednymi z najpopularniejszych DJ’ów i twórców muzyki elektronicznej na świecie. Ich wydawnictwa, jak np. debiutancki album „Tri-State”, to już prawdziwe klasyki gatunku.

Nowy studyjny materiał „We Are All We Need”, to następca gorąco przyjętego, wydanego 4 lata temu krążka „Group Therapy”. Jono Grant, Tony McGuinness i Paavo Siljamäki prezentują 16 klimatycznych i jak zawsze dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach produkcji, które zawładną sercami słuchaczy od pierwszej do ostatniej sekundy. Jak znane już single „Sticky Fingers”, „Blue Sky Action”, tytułowy „We’re All We Need”, „Making Plans” z albumu „Acoustic” czy „Hello” z kompilacji „Anjunabeats Vol. 11”. Do tego nowe utwory z Zoë Johnston, Alexem Vargasem, Justine Suissą i Gemmą Hayes, a także powalające instrumentale.

Legendarne trio Above & Beyond po raz kolejny potwierdza, że ich muzyka jest tym, czego naprawdę potrzebujemy.

 

PREMIERA od 27.01.2015!

Poleca 4clubbers.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here