Trzeci studyjny album duetu Aly & Fila

0
842

Trzeci studyjny album duetu Aly & Fila
Aly & Fila – The Other Shore

Dwóch utalentowanych artystów z Kairu, którzy w Polsce mają jeden ze swoich największych fan-klubów na świecie. Podczas sierpniowego festiwalu Electrocity w Lubiążu prezentowali materiał z nowego albumu, który właśnie trafia na polskie półki sklepowe.
Pochodzą z kraju faraonów i znają się od przedszkola. W skład projektu Aly & Fila wchodzą Aly Amr Fathalah i Fadi Wassef Naguib. Muzyką elektroniczną zainteresowali się dzięki twórczości Paula Van Dyka, Steve’a Helstripa i Chicane. Są wiernymi przedstawicielami sceny trance, a ich nagrania to pełne energii, pompatyczne produkcje z nutą tajemnicy, jaką od wieków owiana jest nacja spod znaku piramid.

Album „The Other Shore” to trzeci studyjny materiał Aly & Fila i jak twierdzą sami artyści, jest to najlepsze dzieło jakie do tej pory udało im się stworzyć. Intro „In My Mind” znakomicie wprowadza w klimat wydawnictwa, a znany wszystkim singiel „For All Time” oraz utwory takie jak „White Wave”, „Nubia”, „Underwater”, „Full Throttle”, hymn FSOE 350 „Eye 2 Eye”, czy „Altitude Compensation” wysyłają słuchaczy w niesamowitą, pełną emocji trance’ową podróż. Aly & Fila zaprosili do współpracy wielu znanych artystów, jak Jaren Cerf, Ferry Tayle, Stoneface & Terminal, Roger Shah, Roxanne Emery, Sue McLaren czy Seri, co sprawia iż z całą pewnością będzie to jeden z najważniejszych klubowych albumów 2014 roku.
Tracklista:
01. In My Mind (feat. Karim Youssef & May Hassan)
02. White Wave
03. Nubia (with Ferry Tayle)
04. Universelab (with Stoneface & Terminal)
05. Never Let Me Go (feat. Seri)
06. For All Time (with Jaren)
07. Altitude Compensation
08. Along The Edge
09. Eye 2 Eye (FSOE 350 Anthem) (meets Roger Shah feat. Sylvia Tosun)
10. The Other Shore (with Aruna)
11. Underwater
12. Running (with SkyPatrol feat. Sue McLaren)
13. Full Throttle (vs. Sneijder)
14. Is It Love? (feat. Ever Burn)
15. Shine (feat. Roxanne Emery)
PREMIERA: 30.09.2014, JUŻ W SPRZEDAŻY!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here