TYLKO U NAS DJ Harrison! [ EXTRA WYWIAD dla 4clubbers.tv ]

0
716

Siema!

 

Przedstawiamy Wam sylwetkę mało znanego jeszcze w Polsce Dj-a, który miał już okazję

zagrać np. z Harwellem! Ma gość pasję i zapał w stylu naszego Tom Swoon’a 🙂

 

Zapraszamy do zaczytu nad wywiadem tylko dla nas!

 

 

1. Kiedy zorientowałeś się że chciałeś zostać DJ-em?

Kiedy zaprzyjaźniłem się z Chuckie i poszedłem za nim, aby zobaczyć niektóre z jego popisów, zaprosił mnie do śpiewania podczas gdy on mi DJ’ed ejował, znalazłem w tej chwili bardzo
dużą inspirujące.
2. Powiedz nam trochę o sobie, gdzie jesteś i co chcesz zrobić, gdy nie wkręcasz się w DJ’ing?

Jestem z Norfolk, w Norwich i cieszę się spędzonym czasem z moją rodziną, chodzę na siłownię, oglądam filmy, jestem chętny, aby zobaczyć nowe rzeczy i robić nowe rzeczy, gdy mam czas je zrobić!

 

_MG_0130_cropped - Kopia

 

3. Jakie masz ekscytujące plany na lato?

Chiny! Mam zamiar grać w Szanghaju, Guangzhou i Beijing 11-13 czerwca! Po kilku występach w Hiszpania-Majorka i Ibiza oczywiście normalnie nie mogę się doczekać 😀 Mam nadzieję, że będzie uderzająco i też nie mogę się doczekać festiwali!

4. Jak widzisz swoją przyszłość jako Harrison? .

Mam nadzieję że jako Harrison będę podróżować po całym świecie aby móc połączyć się z moimi fanami na całym świecie i zawsze dawać im to, co chcą usłyszeć!:)

5. Gdzie chcesz się widzieć i jak chcesz by wyglądały Twoje utwory jak skończysz 50lat?

Mój styl? mniej przekleństw-haha – i iść w kierunku indie dźwięku. Chce nadal być w branży muzycznej i robić to, co kocham i co kochają moi fani, zawsze daje i będę dawał 110% z siebie w tym, co robię
.
6. Kim są Twoi DJ Bożkowie?

Hardwell, Steve Aoki & Dannic

7. Jaki rodzaj dźwięku możemy się spodziewać usłyszeć w Harrison live set? Czy kiedykolwiek zagrasz coś że tłum zazwyczaj się tego nie będzie spodziewał?

 

https://soundcloud.com/harrison-official/harrison-bring-me-down-free-download

 

Dobrze wszyscy wiedzą jaki jestem i , że mój styl jest dość oczywisty. Wiadomo że to będzie twardy i bardzo zabawny zestaw. Kocham zadowolenie tłumu, więc będzie kilka klasyków, które każdy będzie znał, a także utwory, nad którymi pracuje i są moje własne.

8 . Opowiedz nam o swoim najlepszym Show, o ulubionym koncercie który grałeś gdzieś daleko.

Moj najlepszy koncert na żywo to Pokaz w którym wykonaliśmy nasz nowy wtedy utwór „Sally' z Hardwell na premierze jego albumu . Ale jako solo to występ w Harrison, to na pewno mój koncert w moim rodzinnym mieście w Ministry of Sound, gdzie miałem przywilej i zaszczyt grania przez 90 minut z UNREAL energii – jeszcze teraz spojrzę na ten materiał i motywuje mnie by nadal próbować by być najlepszym dla wszystkich moich fanów, aby móc wykonywać to co teraz robię już zawsze.
8. A w reszcie pytanie! Kiedy możemy spodziewać się Ciebie w Polsce? Kiedy tu odwiedzisz swoich Fanów?

Nie mam jeszcze ustalonej trasy do Polski ale zdecydowanie Polska trafi na listę miejsc w której też zagram. Na moich stronach społecznościowych – Instagram, Twitter lub Facebook zawsze zamieszczam daty wydarzeń z moim udziałem.

 

 

 

UK based 21 year old Harrison’s strengths lie in his uniqueness. As both a vocalist and DJ his stage performances combine these skills to consistently explosive effect and alongside producing records in his own right his vocal collaboration with David Guetta ‘Ain’t A Party’ has already established him as a vocal force to be reckoned with. With new music out soon and a vocal feature on the forthcoming Steve Aoki album also coming through, expect things to really move up a gear soon.
After an injury cut a promising rugby career short, Harrison turned his focus to music. Whilst he’d spent his early years practicing his vocal craft in pubs and restaurants his first real experience of the dance music industry came when a track he’d been working on was sent to Dutch don Chuckie. Chuckie loved the track and via that link Harrison met Glowinthedark, Dimitri Vegas & Like Mike and a whole bunch more players in the Dance/EDM field. Harrison had been working on a new track that Chuckie played at Ultra in Miami – Guetta heard it and thus things started to take off. As ‘Ain’t A Party’ started to blow up the Steve Aoki collaboration then fell into place.
Harrison’s come far already for such a young artist, with performances in Europe and the UK at venues such as O2 Academy Islington supporting White Panda, Brixton Academy supporting Dimitri Vegas & Like Mike, at the main stage to thousands of people at SW4 festival alongside Steve Aoki and residencies in Es Paradis in Ibiza and BCM in Mallorca on his C.V. With more gigs coming up soon, a very focused recording schedule and releases forthcoming, it’s no wonder so many key players in the industry are eagerly watching to see what happens next!

https://www.facebook.com/HarrisonMusicOfficial

www.soundcloud.com/harrison-music
www.integrityam.com/artist/harrison

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here